Firma Linarem oferuje wysokiej jakości siatki budowlane o szerokiej gamie zastosowań. Dostarczamy kompleksowo siatki zabezpieczające każdy teren budowy.
Gwarantujemy szybką wysyłkę oraz najniższe ceny w Polsce!

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości siatki budowlane przeznaczone do zabezpieczenia i ochrony terenu budowy oraz transportu. Firma Linarem poleca m.in. siatki rusztowaniowe, plandeki, siatki do transportu, siatki bezpieczeństwa bhp oraz wiele innych.


Siatka zabezpieczająca regały HUCK oko 100x100mm (tylko na zamówienie)

Siatka ochronna na regały magazynowe szyte w żądanym przez klienta rozmiarze, oczko 100mm, fi 5mm, kolor zielony. Wykonana z wysoce wytrzymałego polipropylenu jako zabezpieczenie przed spadającymi towarami. Wszystkie siatki dostępne są z lina krawędziową

0,00

Siatka zabezpieczająca regały HUCK oko 45x45mm grubość splotki fi 5mm (tylko na zamówienie)

Atestowane siatki zabezpieczające regały z polipropylenu o oczku 45mm x 45mm i grubości splotki 5mm. Siatki ochronne znajdują zastosowanie przy zabezpieczaniu składowanych towarów zapewniając bezpieczeństwo pracownikom. Siatki zabezpieczające są dostępne w kilku wybranych kolorach.

0,00

Siatka bezpieczeństwa Typ S do zabezpieczenia poziomego (tylko na zamówienie)

Siatki bezpieczeństwa BHP typu S wykonane są zgodnie z normą EN 1263-1. Siatki BHP stanowią dodatkową ochronę przed skutkami upadków z wyskości. Dostępne są trzy wymiary oczek: 45/ 60/ 100mm. Siatki bezpieczeństwa wraz z akcesoriami wyceniane i dobierane są pod konkretne zamówienie.

0,00

Siatka bezpieczeństwa Typ U do zabezpieczenia pionowego rusztowań (tylko na zamówienie)

Siatki bezpieczeństwa BHP typu U na rusztowania wykonane są zgodnie z normą EN 1263-1. Siatki BHP stanowią dodatkową ochronę przy pracach na wysokościach. Dostępne są trzy wymiary oczek: 45/ 60/ 100mm.

0,00

Siatka bezpieczeństwa Typ T do zabezpieczenia ramowego (tylko na zamówienie)

Siatki bezpieczeństwa BHP typu T wykonane są zgodnie z normą EN 1263-1. Siatki BHP stanowią dodatkową ochronę przy pracach na wysokościach. Dostępne są trzy wymiary oczek: 45/ 60/ 100mm. Siatki bezpieczeństwa wraz z akcesoriami wyceniane i dobierane są pod konkretne zamówienie.

0,00

Siatka na rusztowania RST55. Siatka rusztowaniowa.

Siatka na rusztowania RST55 stosowana jest do ochrony pracowników na elewacji przed wiatrem, promieniowaniem słonecznym oraz niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi. Siatka rusztowaniowa redukuje wydostawanie się pyłu lub kurzu poza teren prowadzonych prac.

2,79

Siatka zacieniająca gramatura 55 g/m2. Siatka osłonowa.

Siatka zacieniająca stosowana jest przy mniejszych pracach remontowo-budowlanych. Siatki zacieniające służą głównie do osłony przed wiatrem, uporczywymi promieniami słonecznymi oraz jako osłona przed opadami atmosferycznymi. Gęste oczka siatki układają się w trójkąty.

2,79

Siatka przeciwpyłowa. Gramatura 55 g/m2 .

Siatka przeciwpyłowa skutecznie chroni miejsca i osoby znajdujące się przy strefie remontowej narażone na pył budowlany. Siatki przeciwpyłowe są odporne na promienie UV, skutecznie redukują prędkość wiatru oraz chronią przed promieniowaniem słonecznym.

2,79

Siatka ochronna na wysypiska oczko 100mm x 100mm. Ogrodzenie składowiska odpadów.

Specjalistyczne siatki ochronne na wysypiska to skuteczna metoda zapobiegająca przedostawaniu się odpadów i zanieczyszczeń poza teren składowiska. Ogrodzenie składowiska odpadów zapobiega wywiewaniu odpadów i zanieczyszczaniu terenów sąsiadujących.

4,30

Siatka na wysypisko śmieci oczko 60mm x 60mm. Siatka ochronna na składowisko odpadów.

Specjalistyczne siatki na wysypiska to skuteczna metoda zapobiegająca przedostawaniu się drobnych odpadów i zanieczyszczeń poza teren składowiska. Siatka ochronna na składowisko zapobiega wywiewaniu odpadów i zanieczyszczaniu terenów sąsiadujących.

5,80

Siatka na rusztowanie RST106. Plandeka.

Siatka na rusztowanie RST106 stosowana jest do ochrony pracowników pracujących na wysokości przed promieniowaniem słonecznym, wiatrem i innymi niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi oraz zabezpiecza tereny sąsiednie przed zanieczyszczeniem pyłem i kurzem.

5,99

Siatka cieniująca gramatura 106 g/m2. Cieniówka.

Siatka cieniująca to siatka zabezpieczająca od uciążliwych promieni słonecznych, opadów atmosferycznych oraz osłona od wiatru. Siatki cieniujące są nietoksyczne i trudnopalne a gęsta struktura siatki (cieniówki) redukuje wiatr o około 45%.

5,99

Siatki przeciwpyłowe o gramaturze 106g/m2. Siatki osłonowe.

Siatka przeciwpyłowa w kolorze zielonym wykonana w mocnego, gęstego tworzywa sztucznego - polietylenu. Siatki przeciwpyłowe doskonale zabezpieczają otoczenie redukując pył budowlany wydostający się podczas prac remontowych oraz osłaniają od deszczu, słońca i wiatru.

5,99

Siatka ochronna na rusztowania RST150. Plandeka budowlana.

Siatka ochronna na rusztowania RST150 jest gęsta i wytrzymałą plandeką budowlaną stosowaną do ochrony pracowników pracujących na wysokości przed promieniami słonecznymi, wiatrem oraz zabezpiecza przed przedostaniem się pyłu budowlanego na tereny sąsiednie.

6,99

Siatki cieniujące o gramaturze 150 g/m2. Cieniówki.

Siatki cieniujące to sprawdzone rozwiązanie w budownictwie zabezpieczające przed nadmiernym nasłonecznieniem, wiatrem lub opadami atmosferycznymi, zapewniając przy tym optymalną wentylacje. Siatka cieniująca jest nietoksyczna, trudnopalna, odporna na promienie UV.

6,99

Siatki zabezpieczające przed pyłem. Gramatura 150 g/m2. Osłona przeciwpyłowa.

Siatka zabezpieczająca przed pyłem to bardzo mocna, gęsta siatka osłonowa wykonana z polietylenu (PE HD) który jest trudnopalny, nietoksyczny oraz nie ulega biodegradacji. Siatki przeciwpyłowe odporne są na pleśń i grzyby, gwarantują ochronę przed promieniowaniem słonecznym UV.

6,99

Siatka na składowiska odpadów, sortownie. Oczko 25mm x 25mm. Zabezpieczenie sortowni.

Specjalistyczna siatka ochronna o oczku 25 mm x 25 mm przeznaczona do ogrodzenia i zabezpieczenia terenu sortowni lub wysypiska śmieci zapobiega przedostawaniu się drobnych odpadów i zanieczyszczeń poza teren placówki.

8,76