Firma Linarem sprzedaje siatki przeznaczone dla rolnictwa. Posiadamy siatki o dla wszelkich zastosowań. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. siatki: siatki ochronne przeciw ptakom, siatki ochronne na plantację, do sadów, siatki hodowlane, przeciwgradowe, zacieniające, siatki rybackie, siatki na staw hodowlany i wiele innych.
Gwarantujemy szybką wysyłkę oraz najniższe ceny w Polsce!

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. siatki: siatki ochronne przeciw ptakom, siatki ochronne na plantację, do sadów, siatki hodowlane, przeciwgradowe, zacieniające, siatki rybackie, siatki na staw hodowlany i wiele innych.


Siatka na czereśnie oko 25x25. Kolor zielony.

Siatka na czereśnie wyróżnia się mocną konstrukcją przy zachowaniu bardzo niskiej gramatury 12g/m2. Siatki ochronne przed ptakami na czereśnie o oku 25 x 25mm to nie biodegradowalne siatki polietylenowe odporne na warunki zewnętrzne.

1,30 1,25

Siatka ochronna przeciw szpakom. Siatka na szpaki.

Siatka ochronna przeciw szpakom to skuteczna metoda zabezpieczenia krzewów i drzew owocowych narażonych na spustoszenie przez natarczywe ptactwo. Siatki ochronne na szpaki to mocne siatki polietylenowe odporne na opady atmosferyczne, promieniowanie UV, różnice temperatur.

1,30 1,25

Siatka na borówkę oczko 25x25. Zielona.

Siatki ochronne na plantacje borówki amerykańskiej to mocne siatki polietylenowe zabezpieczające uprawę borówki oraz całe krzewy i drzewa owocowe. Idealne zabezpieczenie, ponieważ zapobiega niepotrzebnemu zaplątywaniu się ptaków (wróbli, szpaków).

1,30

Siatka na borówkę oczko 25x25. Czarna.

Siatka na borówkę to najskuteczniejsza metoda na zabezpieczenia krzewów przed natarczywymi szpakami. Siatka ochronna wykonana jest z plecionych żyłek polietylenowych odpornych na warunki zewnętrzne.

1,30

Siatka ochronna przeciw ptakom na winogrona.

Siatka ochronna przeciw ptakom na plantacje winogron to siatka zabezpieczająca uprawy winorośli przed zlatywaniem się ptactwa, które plądrują plantacje winogron. Siatka przeciw ptakom doskonale odporna na warunki atmosferyczne i działanie wody. Wyróżnia się dużą lekkością.

1,30

Siatki zabezpieczające plantacje winogron przed ptakami.

Siatki zabezpieczające plantacje winogron przed ptakami wykonane są z nie ulegającego biodegradacji materiału, odporne na warunki atmosferyczne. Siatki przeciw ptakom to najbardziej popularne zastosowanie jako ochrona winorośli. Siatki dostępne w dwóch opcjach kolorystycznych czarny, zielony.

1,30

Siatka przeciw ptakom na uprawę kukurydzy. Ochrona kukurydzy.

Siatka przeciw ptakom na plantacje kukurydzy to siatka zabezpieczająca przed zlatywaniem się ptactwa, które plądrują ziarna kukurydzy. Siatka przeciw ptakom doskonale wytrzymuje różne warunki atmosferyczne oraz działanie wody. Wyróżnia się dużą lekkością i estetycznym wyglądem.

1,30

Siatki ochronne przeciw ptakom na uprawę kukurydzy.

Siatki ochronne przeciw ptakom na uprawę kukurydzy spełniają funkcje ochronna, idealnie zabezpieczają uprawę przed zlatywaniem się ptactwa, które plądruje plantacje kukurydzy. Siatki przeciw ptakom są odporne na promieniowanie UV i opady atmosferyczne.

1,30

Siatka ochronna przeciw ptakom na truskawki.

Siatka ochronna przeciw ptakom na uprawę truskawek to siatka zabezpieczająca miejsca plantacji truskawek przed zlatywaniem się ptactwa, które plądrują owoce. Siatka przeciw ptakom doskonale odporna na warunki atmosferyczne i działanie wody.

1,30

Siatki przeciw ptakom na uprawę truskawek. Ochrona truskawek.

Bardzo ważna przy uprawie truskawek jest ochrona przed ptakami, które plądrują sporą część uprawy. Idealnym zastosowaniem zabezpieczenia jest siatka przeciw ptakom na plantacje truskawek, która może służyć przez wiele lat dzięki wykonaniu z wytrzymałego polietylenu.

1,30

Siatka ochronna na maliny. Ochrona przed ptakami.

Siatka ochronna na maliny to mocna polietylenowa siatka zabezpieczająca uprawę malin przed ptakami, które plądrują plantacje wyjadając owoce. Siatki ochronne na maliny dostępne są w dwóch kolorach: zielony lub czarny. Siatka przeciw ptakom na maliny zapewnia ochronę na długie lata.

1,30

Siatki zabezpieczające uprawę malin przed ptakami.

Siatki zabezpieczające uprawę malin przed ptakami wykonane są z niebiodegradowalnego materiału, doskonale odporne na warunki atmosferyczne. Siatki przeciw ptakom to najbardziej popularne zastosowanie jako ochrona malin. Siatki dostępne w dwóch opcjach kolorystycznych.

1,30

Siatka zabezpieczająca uprawę jagód przed ptakami. Kolor zielony.

Siatka polietylenowa w kolorze zielonym to mocna siatka zabezpieczająca uprawę jagód przed ptakami. Siatka przeciw ptakom doskonale chroni plantacje jagód. Siatka przeciw ptakom wyróżnia się dużą lekkością i trwałością - najpopularniejsze zastosowanie ochronne przy uprawie jagód.

1,30

Siatki ochronne przed ptakami na uprawy jagód. Ochrona jagód. Kolor czarny.

Siatki ochronne przed ptakami na uprawy jagód to mocne siatki wykonane z tworzywa sztucznego - polietylenu. Siatki ochronne przeciw ptakom na uprawy jagód są doskonale odporne na niskie i wysokie temperatury oraz na opady atmosferyczne. Siatki dostępne w kolorach: zielony lub czarny.

1,30

Siatka przeciw ptakom na uprawy warzyw. Ochrona warzyw. Kolor zielony.

Siatka przeciw ptakom na uprawy warzyw w kolorze zielonym wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, posiadająca trwałą i jednolitą strukturę, co znacznie podnosi jej wytrzymałość. Siatki przeciw ptakom na plantacje warzyw skutecznie chronią przed ptactwem plądrującym warzywa.

1,30

Siatka ochronna przed ptakami na plantacje warzyw. Kolor czarny.

Siatka ochronna na plantacje warzyw to doskonałe zabezpieczenie przed ptakami, które powodują szkody i plądrują uprawy. Siatki ochronne w kolorze czarnym znajdują zastosowanie na plantacjach i uprawach warzyw, skutecznie chroniąc przed szpakami, wróblami, kwiczołami czy drozdami.

1,30

Siatka przeciw ptakom do ochrony na sad wiśniowy.

Siatka przeciw ptakom do ochrony sadów wiśniowych wyróżnia się dużą lekkością i wytrzymałością na opady atmosferyczne oraz promieniowanie słoneczne. Siatki ochronne przed ptakami na wiśnie to niebiodegradowalne siatki polietylenowe zabezpieczające przed różnymi ptakami.

1,30

Siatki ochronne przed ptakami na wiśnie. Ochrona wiśni.

Siatki ochronne przed ptakami na wiśnie to doskonałe zabezpieczenie pojedynczych drzew wiśni lub całych sadów wiśniowych. Siatka ochronna na ptaki to idealna ochrona wiśni przed wróblami i szpakami, które wyjadają owoce. Siatki o oczku 25mm dostępne w dwóch kolorach: czarny lub zielony.

1,30

Siatka na czereśnie oko 25x25. Kolor czarny.

Siatki na czereśnie to doskonałe zabezpieczenie pojedynczych czereśni lub całych sadów czereśniowych. Siatka ochronna przeciw ptakom to skutecznie chroni przed drobnymi ptakami takimi jak szpaki, drozdy czy wróble.

1,30

Siatka ochronna przeciw ptakom na jabłka. Ochrona jabłoni.

Siatki przeciw ptakom to idealne zastosowanie do ochrony sadów jabłoni, dzięki swojej strukturze jest to doskonałe zabezpieczenie jabłek przed ptakami. Siatka ochronna przeciw ptakom na jabłka izoluje ptaki od jabłoni, co gwarantuje nienaruszenie owoców.

1,30

Siatki ochronne przeciw ptakom na jabłka.

Siatki ochronne przeciw ptakom na jabłka wykonane z niebiodegradowalnego materiału PE czyli polietylenu. Polietylen to wytrzymała odmiana tworzywa sztucznego odpornego na warunki zewnętrzne takie jak opady atmosferyczne czy promieniowanie słoneczne.

1,30

Siatka przeciw ptakom na śliwki.

Siatka przeciw ptakom na śliwki o oczku 25mm to profesjonalna siatka ochronna zabezpieczająca drzewa w okresie dojrzewania owoców przed natarczywym ptactwem. Siatki na drzewa nie ulegają biodegradacji oraz są odporne na czynniki atmosferyczne.

1,30

Siatki przeciw ptakom na śliwki. Ochrona śliwek.

Siatki przeciw ptakom na śliwki to wysokiej jakości siatki zabezpieczające sady lub pojedyncze drzewa śliwkowe przed ptakami plądrującymi owoce. Siatka ochronna na ptaki służy na wiele sezonów, ponieważ doskonale znosi warunki atmosferyczne: opady, promienie słoneczne.

1,30

Siatki przeciw ptakom na gruszki. Zabezpieczenia przed ptakami.

Siatka przeciw ptakom na gruszki to idealne zabezpieczenia przed ptakami, wyróżnia się dużą lekkością i wytrzymałością na opady atmosferyczne oraz promieniowanie słoneczne. Siatki ochronne przed ptakami na gruszki nie ulegają biodegradacji oraz są wytrzymałe na czynniki zewnętrzne, w tym na promieniowanie UV.

1,30